Oproep aan verduurzaam(en)de verenigingen

24 mei 2024  Laatste update: 26 mei 2024

Eerder zijn wij gestart met een serie van artikelen over de verduurzaming van verenigingen. Deze serie willen wij graag uitbreiden en zijn daarvoor op zoek naar verenigingen en havens die een verduurzamingstraject (hebben) doorlopen en hun ervaringen hierover willen delen. 

Met het delen van deze verhalen willen wij de verduurzaming van verenigingen en havens stimuleren. Hieronder kunt u de eerder gepubliceerde artikelen in de reeks lezen.  

Bent u onderdeel van of kent u een vereniging of haven die binnenkort gaat verduurzamen of dit net heeft gedaan? Neem dan contact met ons op via info@duurzamewaterrecreatie.nl. 

DCIM100MEDIADJI_0006.JPG

©Afbeelding boven: Watersportverbond/WV Hellevoetsluis 

Voorbeelden:

https://www.duurzamewaterrecreatie.nl/nieuws/verduurzaming-vereniging-watersportvereniging-hellevoetsluis/ 

https://www.duurzamewaterrecreatie.nl/nieuws/verduurzaming-watersportverenigingen-praktijkvoorbeeld-watersportvereniging-vinkeveen-abcoude/ 

Vorig artikel Volgend artikel
Meld u aan voor de nieuwsbrief

Twitter