Op woensdag 23 november 2024 vond het jaarlijkse congres Recreatie en Toerisme van provincie Noord-Holland plaats. Het was een inspirerende inhoudelijke dag met veel gelegenheid tot netwerken.
Landschapsarchitect Steven Slabbers opende met een boeiende presentatie over de trends en ontwikkelingen van recreatie en toerisme en wat dit voor kansen biedt voor recreatie en toerisme in Noord-Holland.
Daarna werd in verschillende, interactieve workshops ingegaan op een aantal onderwerpen en ontwikkelingen relevant voor recreatie en toerisme in Noord-Holland, waaronder het gebruik van AI. Volgens de organisatie zijn er veel nieuwe inzichten opgedaan, ervaringen gedeeld en waardevolle (nieuwe) connecties gelegd.
Iets gemist of wilt u iets teruglezen? De presentaties van het congres zijn online te downloaden. Ook kunt u in onderstaande video een sfeerimpressie krijgen.
Vorig artikel Volgend artikel