Bureau Waterrecreatie Nederland

Maak kennis met ons

Ons bureau bestaat uit een team van gedreven en enthousiaste collega’s die graag met u meedenken. Hieronder het overzicht van de teamleden, hun expertise/rol en contactgegevens. Heeft u een vraag maar weet u niet zeker wie u hebben moet? Bel dan ons algemene telefoonnummer 085-4852120.

Erik van der Stouwe

Projectleider
085 4852120
e.van.der.stouwe@waterrecreatienederland.nl

Marit Prins

Projectassistent - Office manager
085 4852120
m.prins@waterrecreatienederland.nl

Monique van de Wetering

Junior Projectleider/assistent
085 4852120
m.van.de.wetering@waterrecreatienederland.nl

Carlijn van Leeuwen

Projectleider
085 4852120
c.van.leeuwen@waterrecreatienederland.nl

Bram Koehoorn

Projectassistent – GIS specialist
085 4852120
b.koehoorn@waterrecreatienederland.nl

Marleen Maarleveld

Directeur
085 4852120
m.maarleveld@waterrecreatienederland.nl

Sam Hendrikx

Webredacteur
085 4852120
s.hendrikx@waterrecreatienederland.nl