Bureau Waterrecreatie Nederland

Maak kennis met ons

Ons bureau bestaat uit een team van gedreven en enthousiaste collega’s die graag met u meedenken. Hieronder het overzicht van de teamleden, hun expertise/rol en contactgegevens. Heeft u een vraag maar weet u niet zeker wie u hebben moet? Bel dan ons algemene telefoonnummer 085-4852120.

Marleen Maarleveld

Directeur
085 4852120
m.maarleveld@waterrecreatienederland.nl

Sandrijn Holleboom

Projectleider
085 4852120
s.holleboom@waterrecreatienederland.nl

Carlijn van Leeuwen

Projectleider
085 4852120
c.van.leeuwen@waterrecreatienederland.nl

Hester van den Broek

Projectassistent - Office manager
085 4852120
h.van.den.broek@waterrecreatienederland.nl

Bram Koehoorn

Projectassistent – GIS specialist
06 20 300 100
b.koehoorn@waterrecreatienederland.nl

Sjoerd van der Helm

Communicatieadviseur
085 4852120
s.van.der.helm@waterrecreatienederland.nl