Bureau Waterrecreatie Nederland

Maak kennis met ons

Ons bureau bestaat uit een team van gedreven en enthousiaste collega’s die graag met u meedenken. Hieronder het overzicht van de teamleden, hun expertise/rol en contactgegevens. Heeft u een vraag maar weet u niet zeker wie u hebben moet? Bel dan ons algemene telefoonnummer 020-7051480.

Marleen Maarleveld

Directeur
020 7051480
m.maarleveld@waterrecreatienederland.nl

Rowena van der Maat

Projectleider
020 7051485 / 06 13857858
r.van.der.maat@waterrecreatienederland.nl

Manon van Meer

Projectleider
020 7051480 / 06 38121566
m.van.meer@waterrecreatienederland.nl

Anne Faber

Projectassistent – GIS specialist
020 7051480
a.faber@waterrecreatienederland.nl

Stijn Bosch

GIS specialist
020 7051480
s.bosch@waterrecreatienederland.nl

Sjoerd van der Helm

Communicatieadviseur
06 14381676
s.van.der.helm@waterrecreatienederland.nl

Evelien Samson

Secretaresse – Projectassistent
020 7051480
e.samson@waterrecreatienederland.nl