Bureau Waterrecreatie Nederland

Maak kennis met ons

Ons bureau bestaat uit een team van gedreven en enthousiaste collega’s die graag met u meedenken. Hieronder het overzicht van de teamleden, hun expertise/rol en contactgegevens. Heeft u een vraag maar weet u niet zeker wie u hebben moet? Bel dan ons algemene telefoonnummer 06 836 571 88 (tijdelijk telefoonnummer vanwege de verhuizing).

Marleen Maarleveld

Directeur
06 836 571 88 (tijdelijk telefoonnummer)
m.maarleveld@waterrecreatienederland.nl

Rowena van der Maat

Projectleider
06 836 571 88 (tijdelijk telefoonnummer) / 06 13857858
r.van.der.maat@waterrecreatienederland.nl

Manon van Meer

Projectleider
06 38121566
m.van.meer@waterrecreatienederland.nl

Carlijn van Leeuwen

Projectleider
020 7051485
c.van.leeuwen@waterrecreatienederland.nl

Anne Faber

Projectassistent – GIS specialist
06 836 571 88 (tijdelijk telefoonnummer)
a.faber@waterrecreatienederland.nl

Bram Koehoorn

Projectassistent – GIS specialist
06 836 571 88 (tijdelijk telefoonnummer)
b.koehoorn@waterrecreatienederland.nl

Stijn Bosch

GIS specialist
06 836 571 88 (tijdelijk telefoonnummer)
s.bosch@waterrecreatienederland.nl

Sjoerd van der Helm

Communicatieadviseur
06 14381676
s.van.der.helm@waterrecreatienederland.nl